- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyVíte, které cyklistické oblečení patří k těm nejlepším a nejoblíbenějším?

Víte, které cyklistické oblečení patří k těm nejlepším a nejoblíbenějším?

Být při jízdě na jízdním kole oblečeni aktuálně k tomu, jaké je právě počasí, bychom měli být na jakékoli trase, ať už jsme ženy nebo muži. Často se totiž stává, že např. na náročnější lesní cesty se oblékáme méně, než bychom ve skutečnosti měli. Samozřejmě, námaha i adrenalin nás zahřejí, ovšem pokud je pak trasa rovná, nemusí nám oblečení vyhovovat… Proto je dobré mít moderní cyklistické oblečení, které skvěle odvádí pot, neprofoukne, odolá dešti i pořádné zimě. 

Vsaďte na oblečení SILVINI

K velmi známým a uznávaným patří oblečení SIVLINI. Jedná se o stylovou a kvalitní českou značku, která si právem získala a stále zasluhuje místo mezi nejlepšími z nejlepších. Její zboží používají rekreační i profesionální sportovci, je navrhováno tak, aby umožnilo podávat maximální výkony. Vývoj, střih i všechny důležité aktivity probíhají u nás. Pak je oblečení vyráběno v Číně pod neustálým dohledem, aby dodržovalo vysoké standardy. Design je inspirován Itálií, kde jsou výrobky SILVINI také testovány. 

SILVINI provádí neustálé inovace, vylepšuje také design, vybírá nejlepší materiály a další detaily, které ze značky činí výjimečnou. S výrobcem spolupracuje spousta profesionálních cyklistů, také např. Cyklistická akademie Romana Kreuzigera nebo Michal Prokop. Vybírat můžete z mnohého oblečení, ať už jde o čepice pod helmu, ponožky, návleky, tretry, bundy, rukavice, MTB kalhoty…

Bezpečí pro vaši hlavu

Na jakékoli trase, ať už je fyzicky náročná nebo lehká, bychom měli chránit svou hlavu. Při pádu se může zranit tak, že nám nebude pomoci. Aby vám v ní bylo zároveň co nejlépe, můžete vybírat helmy na cyklostezky a do města, na horské kolo, enduro helmy, silniční a dětské helmy. Oblíbené jsou helmy, brýle a chrániče UVEX, MET nebo třeba Endura.

Pojďte si vybrat cyklistické oblečení do e-shopu bikero.cz, kde jej koupíte za skvělé ceny. Najdete zde vše potřebné pro profesionální i rekreační cyklistiku. 

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek