- Komerční sdělení -finance

Malum

Malum byl pozůstatkem temné magie, uctívaný smluvními čarodějnicemi pro jeho podstatnou část ve Velkém obřadu.

Artefakt byl uložen v malé čtvercové krabičce. Relikviář byl zdobený, zdobený rytinami důležitých symbolů pro čarodějnictví včetně pentaklů, hadů, démonů, dokonce i draka, který si kousal ocas. Tato schránka má obsahovat sílu Malum, a proto je nadpřirozeně obtížné ji otevřít.

Uvnitř boxu bylo samotné Malum – bronzová nádoba ve tvaru jablka, která měla bezpochyby představovat Ovoce poznání rajské zahrady. Obyčejný člověk, který se tohoto artefaktu, by byl sužován vidinami katastrofy – genocidy, mor a smrti.

Z křišťálově křemenného medailonu, který držel chlopeň masa infikovaného čarodějnicemi, se měly šířit čarodějnické neštovice. Všichni, kteří nejsou spojeni s peklem, by se ocitli v případě otevření boxu měli ocitnout v nebezpečí nákazy, která použila jejich krev k vytvoření pekelné brány.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom jak meditovat nebo co jakým fanoménem se stala numerologie.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek